عکس ها همیشه تنها یک لحظه از زندگی ما را تصویر کرده اند ، اما شاید تا به حال برای شما هم این پرسش پیش آمده باشد که آیا می توان لحظات متفاوت ، مثلا روز و شب را در یک عکس به تصویر کشید و ثبت کرد؟! استفن ویلکس (Stephen Wilkes) ، عکاس آمریکایی به شما جواب مثبت می دهد!
استفن ویلکس متولد شهر نیویورک است و تحصیلات خود را نیز در زمینه عکاسی به پایان رسانده است ، آثار این عکاس مطرح در مجلات معتبری در آمریکا و سراسر جهان به چاپ رسیده است ؛ هر چند گفته می شود شهرت او به دلیل عکاسی از مکان های متروکه و دور افتاده ای در آمریکا است اما شاید یکی از دلایل اصلی مطرح شدنش و چیزی که باعث شد امروز ما این مطلب را بنویسیم مجموعه عکس هایی با نام  Day to Night (شب تا روز) است ، او در این تکنیک که خود را مبدع آن می داند با شیوه ای هنرمندانه شب و روز را در یک قاب تصویر می گنجاند. برای تهیه هر کدام از این تصاویر صد ها عکس گرفته می شود و چیزی که می بینید حاصل فرآیند های زمان بر و ویرایش های متعدد است . استفن تاکنون تصاویر گوناگونی از نقاط دیدنی سراسر جهان را به این روش تهیه و منتشر کرده است که در ادامه و از گرافیک مستر می توانید تعدادی از دیدنی ترین آن ها را مشاهده کنید.
Coney Island Boardwalk, Brooklyn

+ برای مشاهده آثار بیش تر از این هنرمند به ادامه مطلب (کلیک کنید) مراجعه فرمایید.
(اگر سرعت اینترنت شما پایین تر از حد استاندارد است ممکن است باز شدن تصاویر کمی طول بکشد.)

ادامه مطلب

دانلود فونت فناوری Fanavari font - فونت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

هنرمندی که شب و روز را در یک عکس به تصویر می کشد

دانلود کتاب نمونه کار های سربرگ و لوگو

عکس ,، ,شب ,یک ,تصویر ,روز ,را در ,در یک ,تصویر می ,ادامه مطلب ,روز را

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

" سوته دلان " فروشگاه فیلم و سریال مشهد مجله موفقیت انگیزه - اینستاگرام تبریز دکل برنامه ریزی کنکور تجربی 1399 برای زندگی سبک زندگی رهبران مدیریت - آموزشهای آنلاین کسب و کار،مدیریت و موفقیت رها کسی شبیه خودم معرفی شرکت فنی مهندسی